Váš nákupní košík je prázdný
Všechny zprávy
Zobrazeno 610 (z 12 zpráv) [<< Předchozí]   1  2  3  [Následující >>] 
30.06.2011
 V průběhu měsíce června jsme pro Vás zařadili nové světelné zdroje od výrobců OSRAM a PHILIPS.

11.03.2010
Od 15.2.2010 byla otevřena nová provozovna společnosti MARCOMPLET a to na adrese V Chotejně 10/1345, Praha 15 - Hostivař 102 00. Parkování v areálu objektu, dopravní dostupnost MHD zastávka autobusů č. 122, 181, 183, 212, 271, EUR2  - ul. Průmyslová, zastávka Sklářská. Nejbližší metro - Skalka, Hostivař.

Mapa je zobrazena v kontaktech.


25.08.2009


Po založení, v roce 1994, se MEGAMAN® stal jednou ze tří špičkových německých průmyslových společností. V Evropě je MEGAMAN® vedoucí značkou v produkci nejúspornějších zářivek, kde se současně se svým excelentním designem patří k jedinečné značce v této oblasti výroby. Úsporné zářivky MEGAMAN® jsou rozšířeny po celém světě. Zaujímá hlavní pozici v Evropě, Asii, Středním Východě, jižní Africe a Severní Americe. V současné době má přes 3000 tisíce prodejních míst jen v Německu, ovládá přes 30 % trhu a ve Skandinávii ještě více. MEGAMAN® se zaměřil se ve svém výrobním programu na rozvoj žhavících žárovek a světelných zařízení do oblasti úsporných zdrojů – zářivek a svítidel.. Filozofie značky MEGAMAN® „Lepší nápady! Lepší život!“ značí vše. V průběhu výzkumu a vývoje MEGAMAN® odstartoval nový vývoj ve svícení poskytující veškerý komfort zákazníkům. Co více, MEGAMAN® neustále pokračuje v dalším vývoji a stává se tak nejprestižnější značkou v této oblasti výroby, což dokreslují ceny a ohodnocení, které obdržel na různých mezinárodních sympóziích. Kromě průběžného vývoje a vytváření kvalitních úsporných zářivek, je MEGAMAN® pečlivě zaměřen ve vylepšování kvality života a ochranu životního prostředí. Nastavení ekologického programu je jednou z nejvyšších priorit. MEGAMAN® dbá na kompromis mezi ochranou životního prostředí a zajímavým designem ve všech úrovních, výzkumu, vývoji, managementu a samozřejmě recyklačního procesu. MEGAMAN® hrdě zaujímá pozici na listině firem s programem ochrany přírody. Za dobu existence, společnost obdržela řadu mezinárodních úsporných a ekologických ocenění. Mezi nejznámější patří Energy Efficiency Recommended Program (Doporučený program pro energetickou výkonnost) certifikovaný Energy Saving Trust of the United Kingdom (Sdružením energetické úspornosti ve Velké Británii). Dále Singapore Green Labelling Scheme a také Energy Label (Energetické označení) získané v Hong Kongu. Uznávaný Stiuftung Warentest byl naší společnosti udělen Berlínským sdružením zákazníků. Certificate of Merit for Environmental Achievement (Certifikát za ochranu životního prostředí) udělený The Business Environment Council(Obchodně ekologická komora) a Quality Award (Ocenění kvality) udělené The Trade and Industry Department (Ministerstvo obchodu a průmyslu). Vlivem našich výzkumů a zkušeností ve světelné technologii, MEGAMAN® vytvořil zářivku s úžasnou a nepřekonatelnou funkčností a vzhledem.


25.08.2009Vážení zákazníci ceny výrobků Tridonic byly aktualizovány dle nejnovějšího ceníku.16.02.2009

Vážení zákazníci, byli aktualizovány ceny výrobků Osram a Philips.Zobrazeno 610 (z 12 zpráv) [<< Předchozí]   1  2  3  [Následující >>] 
Zpět
Domů :: Kontakt :: Nákupní řád :: Ochrana osobních údajů
Počet přístupů
 Provozováno na systému SHOP4U